הכי טכנולוגי. הכי טבעי. הכי כייפי !
מנוע TQ-HPR50

קטן. קל. שקט ומרגיש הכי טבעי. מנוע TQ-HPR50

לב המערכת החשמלית המדהימה ב-Fuel EXe הוא מנוע ה-HPR50 – קיצור של “תיבת הילוכים הרמונית” בעלת מומנט של 50 ניוטון מטר.

תיבת הילוכים הרמונית של טבעת פינים היא מנגנון הנעה פשוט יחסית וגאוני הפועל בדומה למנוע סיבובי – אך מעודן, נעים וחסכוני משמעותית במכלולי הפנים. המנוע המהפכני מורכב מ- 3 חלקים קונצנטריים, מדוייקים (המבנה הקנצנטרי מאפשר מיקום אידיאלי של המנוע במרכז הכובד של האופניים), מחולל גלים אליפטי, ספין גמיש פנימי וספין עגול, המתאחדים להנעה קדימה תוך שמירה על טמפרטורת עבודה נמוכה גם בעליות ממושכות. תכונה שאינה אופייניים למנועים רגילים המתחממים מהר. 

בהשוואה לגלגלי שיניים קלאסיים ומנגנוני רצועות מנוע, תיבת הילוכים הרמונית עם טבעת פינים היא קומפקטית יותר, עוצמתית יותר, שקטה יותר, מרגישה חלקה יותר ועמידה הרבה יותר.

הודות לעבודתם המדויקת, העמידות, האמינות המופלגת והעיצוב הקומפקטי שלהם, מנועי תצורת  טבעות פינים הרמוניות ובמיוחד אלה של TQ משמשים כבר שנים בקביעות בתעשיית החלל, התעופה, התעשייה הרפואית והרובוטיקה. אנו מניחים שככל שמוצרי החברה מתפקדים מדהים על המאדים ובניתוחים כירורגים מורכבים – כך הם גם יעשו את העבודה באופניים חשמליים.

קליל משקל

במשקל 1,800 גרם בלבד – מנוע ה TQ-HPR הוא הקל מסוגו בתעשיית אופני ההרים החשמליים הקלים

סופר קומפקטי

בשונה מהמנועים האחרים באופני הרים חשמליים, המבנה הקונצנטרי של מנוע ה- TQ HPR50 הקומפקטי מאפשר למקם אותו במיקום האידיאלי לפני גלגל השיניים הקדמי – במיקום הכי טבעי לקבלת מראה של אופניים רגילים.
 

שששקט

תשכחו מרעשי גלגלי שיניים או רצועות כוח בלויות. מנוע ה- 50 TQ HPR לא כולל את כל אלה, וזו אחת הסיבות לזה שהוא כל כך שקט.

Q-Factor

Q פקטור באופניים הוא המרחק בין זרוע קראנק מצידה האחד של השלדה לזרוע השניה. באופניים רגילים המרחק המקובל הוא 135 מ”מ. באופניים חשמליים בעלי מנוע גדול המרחק גדול יותר בגלל גודל המנועים – ודורש עבודת דיווש פחות טבעית.

גודלו הקומפקטי של מנוע ה TQ HPR50 שומר על ה-Q פקטור הטבעי של אופניים רגילים ומוסיף עוד אלמנט של נוחות דיווש טבעית בדיוק כמו באופניים רגילים.

 

אספקת כוח גמישה

מומנט מאוזן בעוצמת 50 ניוטון מטר מספק לכם את הסיוע החשמלי הטבעי, המדויק והחלק ביותר בהשוואה למנועים חשמליים גדולים בעוצמת 85-90 ניוטון מטר. – ב 3 מצבי סיוע שניתן לכוון  בכל אחד מהם את מנעד הכוח.

TQ_Editorial_Battery_1

גם הסוללה חכמה

1.

מארז הסוללה מספק 360 וואט ושוקל 1,835 גרם בלבד.

2.

טעינה מלאה בתוך שעתיים בלבד.

3.

שקע חכם לטעינת הסוללה האינטגרלית והסוללה החיצונית במקביל.

4.

תיפעול קל ופשוט. מנתקים את הסוללה, מסירים את מגן הגחון עם שני ברגים בלבד ושולפים את הסוללה בעזרת ידית הנשיאה המתרוממת. מעשית זה אפילו פשוט יותר.

5.

תצוגת טעינה אינטגרלית בגוף הסוללה מציגה את סטאטוס הטעינה בכל עת באמצעות 5 נורות LED בולטות וברורות.

לרכוב רחוק יותר

סוללת ההארכה החיצונית ממוקמת ומאובטחת היטב במנשא הבקבוק המגיע עם האופניים, מספקת 160 וואט  נוספים על ה- 360 וואט הקיימים בסוללה הקבועה ומגדילה את טווח הרכיבה  ב-44%. סוללת ההארכה החיצונית נכנסת בקלות לכל תיק גב ואפילו לכיס חולצת הרכיבה ונטענת במקביל לסוללה הקבועה. 

תצוגה אינטגרלית

צג OLED אינטגרלי בגודל 5 ס”מ המשוקע בחלק הקדמי של  ה -Top tube  מאחורי מוט הכידון מציג לרוכבים את כל נתוני הרכיבה בתצוגה בולטת ובהירה המורכבת מ 4 מסכים מתחלפים בספרות ואותיות גדולות הנצפות בקלות.

שליטה בקצות אצבעותיך

המערכת החשמלית נשלטת מהכידון על מתג הפעלת קומפקטי המכבה ומדליק את המערכת וכולל שני לחצנים המאפשרים לעבור בין מצבי הסיוע החשמלי, מצב סיוע בהליכה ומעבר בין תצוגות הנתונים. השלט ניתן לפירוק מהיר ופשוט בעת הצורך.

אפליקציית TREK CENTRAL

כל מה שצריך לרכיבה – מונח בכף ידך

Fuel_Exe_APP_9X11_App_1

כיווני מנוע בהגדרה אישית

אפליקציית Trek Central מאפשרת בין השאר לכוון את 3 רמות הסיוע החשמלי בהגדרות אישיות בהתאם לטעמך האישי, סגנון ואופי הרכיבה שלך. בכל אחת מ-3 רמות הסיוע ניתן להגדיר את טווח עוצמות הסיוע בקלות תוך כדי תנועה. 

Fuel_Exe_APP_9X11_App_2

ניווט ממחושב בתיכנון שלך

סמנו את המסלול המועדף במערכת המפות הממוחשבת והאפליקציה תראה לכם אם רמת טעינת הסוללה תתאים למסלול. אנחנו מבטיחים לכם שתגיעו הכי רחוק שאפשר.

Fuel_Exe_APP_9X11_App_3

כל הנתונים שמורים

אתם יכולים לרכוב בראש (ומנוע…) שקט. כל הנתונים שלכם נשמרים במעקב האוטומטי – המרחק, סטאטוס עבודת הסוללה, הקלוריות ששרפתם ושלל מידע חיוני נוסף העוקב אחר הביצועים שלכם.

Fuel_Exe_APP_9X11_App_4

עושים הסטוריה

 

מעוניינים לעקוב אחר הרכיבות, לבדוק גרף שיפור תוצאות ויעדים?
אפליקציית Trek Central מתעדת את היסטוריית הרכיבות שלכם באופן אוטומטי בכל פעם שה-Fuel EXe מתחברים אליה. אתם 

Fuel_Exe_APP_9X11_App_7_b

חיבוריות מושלמת לטראקרים המובילים!

תעשו מקום ל KOM!!
אפליקציית Trek Central מתממשקת עם הטראקרים החברתיים המובילים Strava ו- Komoot ואתם יכולים לשתף את הרכיבות והמסלולים שלכם עם החברים והעוקבים שלכם.

TQ - ליגת העל בהנדסה ופיתוח


חברת TQ מגדירה מחדש את הקצה הטכנולוגי של אופניים חשמליים המרגישים בדיוק כמו אופניים רגילים מכל כיוון שתבחנו אותם. מנוע ה- TQ HPR50 הוא המנוע החרישי ביותר בענף, הקטן ביותר והאינטגרלי ביותר. הוסיפו לכך אמינות קיצונית הודות למיעוט חלקים נעים, עוצמת כוח 50NM ברמות סיוע גמישות ןקיבלתם חוויית אופני הרים חשמליים קלים עם ה Fun פקטור המהנה ביותר בעולם.

TQ (“Technologie in Qualität” ) נוסדה בשנת 1994 בבוואריה, גרמניה, על ידי שני אנשי פיתוח חרוצים בעלי חזון טכנולוגי וצמחה מאז לצוות טכנולוגי המונה מ-1,700 עובדים ב-14 אתרים בעולם. אבל לא רק בעולם…כיוון שאת המערכת החשמלית של החברה תמצאו גם ברכב החלל “Mars Rover” של נאסא – גשושית החלל של סוכנות החלל האמריקנית – כראוי למוצר על של יצרן מערכות חשמליות, סופר מדוייקות ואמינות משובצות אוטומציה, טכנולוגיה רפואית וחלל.

מצויידת בידע טכנולוגי יישומי מוכח זה יצאה TQ בשנת 2018 למסע יצירת לאופניים חשמליים מושלמים וגייסה את כל המומחיות והתשוקה להגדרה מחדש של הדרך בה אנו רוכבים עם מקסימום ההנאה מחוויית הרכיבה של אופני הרים רגילים – על אופניים חשמליים בעלי הטכנולוגיה המתקדמת בעולם.

וזו כבר רכיבה שלא דומה לשום אופניים גנריים שרכבתם עליהם.

TK22_FuelEXe_Marquee_Footer
סגור

העגלה שלי

סגור
קטגוריות
guarantee (1)

ציוד רכיבה אפשר למצוא בהרבה חנויות, מהרבה מותגים.
אבל רק כשאתם קונים ציוד רכיבה של Bontrager,
תוכלו לנסות אותו חודש בשטח או בכביש,
ואם לא תתחברו – תוכלו להחליפו בחנות במוצר Bontrager אחר.
בלי שאלות ועם חיוך.

Bontrager logo

לסגירה ניתן ללחוץ על מקש Enter או ESC

דילוג לתוכן