שקופית קודמת
שקופית הבאה

גם עם תוספת מעצורי דיסק ה-Speed Concept החדשים הם אופני הנג"ש/טריאתלון המהירים ביותר של TREK בכל הזמנים, במנהרות הרוח ובעולם האמיתי.

אינטגרציית קצה מושלמת היא אלמנט קריטי לביצועים מהירים של האופניים – ושלכם. כשאתם מתדלקים בטבעיות וללא מאמץ אתם לא רק רוכבים מהר יותר – אלא גם מגיעים מוכנים ומחודדים יותר לריצה. תאי האיחסון האינטגרליים בפרופיל השלדה הופכים את הגישה לתזונה לסופר אינטואיטיבית הממקדת אתכם טוב יותר בתחרות ומכינה אתכם היטב למעבר לריצה.

All-new Speed Concept -1

מתוכננים, מעוצבים ובנויים להפוך אתכם להכי מהירים שאתם יכולים להיות

6 דקות ו-16 וואט! אלה הנתונים המדהימים שה- Speed Concept מגלחים על מסלול אליפות העולם ב- Iron Man ב-קונה, הוואי.
נכון. זה לקח זמן, אבל גם בראיונות עבודה אומרים שמהנדסי TREK פרפקציוניסטים. הספיד קונספט החדשים הם סינרגיה טכנולוגית מושלמת חסרת פשרות שעברה אלפי מבחני מנהרות רוח ואספלט במשך שנים עד האופניים המושלמים שלפניכם.
אז כן, הם היו יכולים להסתפק בתוספת מעצורי דיסק כמו כולם. אבל אתם יודעים, TREK מעולם לא היו חלק מהעדר של כולם.
תראו את ה- Speed Concept החדשים למשל.

All-new Speed Concept -1
All-new Speed Concept -1

פרופיל אירודינמי מתקדם - ואריג הקרבון הקל וחזק מסוגו.

פיתוח טכנולוגיית ה- Kammtail Virtual Foil המתקדמת ביותר מפחית את הגרר האירודינמי למינימום האפשרי ובניית שלדות באמצעות אריג הקרבון הקל וקשיח OCLV 800 המוכח באופני הקצה של TREK  מאפשר לנו לעצב כל פרופיל מבלי להתפשר על המשקל והחוזק.

All-new Speed Concept -1

שלדת Aero חדשה. מאפס.

…מהמזלג-לצינור הראש-דרך מוט הכיסא ועד למשולש האחורי, שלדת ה- Speed Concept החדשה מקזזת וואטים וזמן מכל מקום בשלדה, בכל נקודה על המסלול ובכל זווית רוח – ועדיין קלה יותר ב-180 גרם מהשלדה הקודמת.

All-new Speed Concept -1

יותר כח עצירה ואירודינמיות - בפחות תוספת משקל.

מעצורי דיסק מייצרים יותר כוח עצירה מאשר מעצורי V ומוסיפים כ-450 גרם למשקל האופניים. עיצוב ה-Aero החדש של המזלג והגלגלים ב-Speed Concept החדשים מתבטא ב- 170 גרם בלבד, עם כוח עצירה חזק יותר, בכל מזג אויר וירידות ממושכות וללא תוספת גרר איירודינמי.

מתודלק + אווירודינמי + אינטואיטיבי יותר - מהיר יותר

קרבון קצה ופרופיל אירודינמי מתקדם הם אלמנטים חשובים,  אבל לא רק ! אינטגרציה חלקה ואינטאוטיבית היא אלמנט קריטי לביצועים מהירים – כשאתם מתדלקים בטבעיות וללא מאמץ אתם לא רק רוכבים מהר יותר – אלא גם מגיעים מוכנים ומחודדים יותר לריצה. תאי האיחסון האינטגרליים בפרופיל השלדה הופכים את הגישה לתזונה לסופר אינטואיטיבית הממקדת אתכם טוב יותר בתחרות.

All-new Speed Concept -1

כשבקבוק האירובר הוא Between-The-Arms באמת - הכל פשוט מהיר ויעיל יותר

בקבוק האירובר האירודינמי מכיל 700 סמ”ק, משולב אינטגרלית בין קרני האירובר  וממוקם קרוב ונוח יותר אליך. בעזרת צינורית השתייה הגמישה – קל יותר לשתות יותר בלי מאמץ. פתח הסיליקון העליון מאפשר מילוי מחדש והוספת איזוטון בקלות ובביטחון תוך כדי תנועה. הפריט נמכר באופציה וניתן לשטיפה במדיח כלים.

All-new Speed Concept -1

רק ב- Speed Concept ה-Bento Box הוא אינטגרלי - בתוך ה-Top tube !

מי קונה אופני נג”ש חדשים עם Bento Bo חיצוני בולט? זה כל כך 2021!  בספיד קונספט החדשים מה שלא רואים הוא מה שעוד יותר מעניין בהם. תשכחו מה- Bento Box החיצוני המסורתי מלפנים ותאי האיכסון הענקיים מאחור. בספיד החדשים תא החטיפים העליון שקוע בפרופיל ה- Top tube בשלדה, סמוי מהעין ונחלק ל 3 תאים בגדלים משתנים לבחירתם באמצעות מחיצות הפרדה בין סוגי תוספים שונים. כך למשל ניתן לאחסן בו גם 8 ג’לים + קפסולות מלח שונות בהפרדה ברורה. אינטגרציה אנרגטית במיטבה שאינה משפיעה על הגרר האירודינמי. התא ניתן לשליפה ושטיפה במדיח כלים.

All-new Speed Concept -1

בקבוק ה-Down tube - לשתות הכי Aero​

בקבוק ה- Aero התחתון בספיד קונספט החדשים מכיל 700 סמ”ק ואידיאלי כבקבוק משקה איזוטוני לשליפה ומהילה קלה בבקבוק האירובר. הוא מוסתר היטב בפרופיל ה- Down tube ולכן אינו משפיע על הגרר האיירודינמי. נשלף ומתחבר בקלות תוך כדי תנועה. יותר אנרגיה בפחות מאמץ. הבקבוק שייך למפרט הקבוע ונשטף בקלות במדיח כלים.

All-new Speed Concept -1

מחסנית ציוד בהכנס - בתוך ה- Down tube

גם מחסנית הציוד עברה מ-מאחורי האוכף בדגם הקודם אל תוך חלל פרופיל ה- Down Tube (כן. בת-ו-ך השלדה) מעל הציר המרכזי בספיד החדש. היא כוללת תאים מובנים לכל מה שצריך לתיקוני דרך מהירים בשליפה מהירה ואינה משפיעה על הגרר האווירודינמי. כשצריך הוא שם. בשלוף.

המחסנית שייכת למפרט האופניים ואינה כוללת את הכלים.

רכיבה נוחה וחלקה יותר - עם טכנולוגיות ה-Endurance המתקדמות ביותר

אופני נג”ש נוחים ונעימים? יש דבר כזה, אם יש לכם IsoSpeed.  לנו יש. ולא תאמינו כמה זה נוח.

כשמדובר באופני כביש מקובל להניח שככל שהאופניים קשיחים יותר הם יעילים יותר וכפועל יוצא מכך…גם מהירים יותר. ה- Speed Concept, שתמיד נחשבו לאופניים יעילי דיווש ונוחים שאינם מרביצים לרוכב מכיוון האספלט, משדרגים את ההנחה הישנה בעזרת מנגנון ה- IsoSpeed, משכך הזעזועים הייחודי ל- TREK.

מערכת ה-IsoSpeed – המוכרת מאופני השטח והכביש של טרק, מבודדת את גוף הרוכב מהוויברציות והמכות המגיעות מכיוון האספלט וסופגת אותם באלסטומר חכם הממוקם בין מוט הכיסא ל Top Tube.

ה-ספיד קונספט החדשים מקטינים את הזעזועים ב40% יותר בהשוואה לדגם הקודם, הוסיפו לכך את מיקום המנגנון המסיט את גוף הרוכב מעט קדימה ומחלק את משקל הגוף נכון יותר לאורך הקוקפיט – והנה סיימתם את חלק הרכיבה (90 ק”מ בטבריה או 180 ק”מ באילת) עם גוף הרבה פחות עייף מאשר על אופניים אחרים …והרבה יותר רענן לקראת הריצה.

התאמה חכמה, קלה ומהירה - לכל רוכב/ת

על גיליון המדידה ייתכן ונתוני ההתאמה נראים מורכבים, אך מהרגע שהקוקפיט מותאם פיקס – לא תצטרכו לגעת בו יותר גם כשאתם בדרך ליעד הבא.
הכידון, על שלל התאמותיו, מפורק כיחידה אחת מהשלדה, נארז בשלמותו ומורכב מחדש בהרכבה ביעד התחרות הבא.

גם בפירוק והרכבה - ההתאמה נשמרת מושלמת

מרכיבי הקוקפיט ב-Speed Concept מותאמים ומורכבים בצורה הכי ידידותית גם כשנדרש פירוק משני של הכידון. כך לדוגמא בסרטון – הסרת כל  כידון הבסיס נעשית ע”י שחרור 3 ברגי הסטם בלבד ושחרור 4 ברגים נוספים מאפשר הסרת “מגדלי” האירובר מכידון הבסיס. כך או כך, ההתאמת מרכיבי הקוקפיט נשמרת בשלמותה בצורה מושלמת ומורכבת מחדש בדקות ספורות בלבד דקות להרכיב מחדש.

All-new Speed Concept -1

תוצאות וקבלות! עוד טרם נחשפו רשמית, הספיד קונספט החדשים כבר כבשו פודיומים עולמיים תוך זמן קצר (תרתי משמע) .
בתמונה: אלן ואן דייק – רוכבת קבוצת Trek -Segafredo” על הספיד קונספט החדשים, בדרך לראש פודיום באליפות העולם נגד שעון UCI 2021.

All-new Speed Concept -1

חייבים נגיעה אישית? זמינים לטעמכם האישי ב- Project One

דגמי ה- Speed Concept עתידים להגיע לארץ בחודשים הקרובים במפרט נתון וניתנים להזמנה גם באמצעות מערכת הקאסטומיזציה Project One בה ניתן לבחור את כל מרכיבי האופניים לטעמכם האישי – התאמת חלקי קוקפיט, מערכת הנעה, צביעה ומרכיבים נוספים ככל העולה על דעתכם.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לסניפי הרשת ולעקוב אחר פרסומינו כאן ובאתר.
 

תתחדשו🙏. מהר🚀

All-new Speed Concept -1

לימדו מה הופך את ה-Speed Concept האופניים המהירים בעולם

אינטגרציה חלקה של תאי האיכסון בשלדה היא אלמנט קריטי לביצועים מהירים – כשאתם מתדלקים בטבעיות וללא מאמץ אתם לא רק רוכבים מהר יותר – אלא גם מגיעים מוכנים ומחודדים יותר לריצה. תאי האיחסון האינטגרליים בפרופיל השלדה הופכים את הגישה לתזונה לסופר אינטואיטיבית הממקדת אתכם טוב יותר בתחרות.

קראו עוד

גם עם תוספת  מעצורי הדיסק הספיד קונספט החדשים שוקלים כמו הדגם הקודם – אבל מהירים יותר, נוחים יותר ויותר אירודינמיים.
כמה יותר מהר? 6 דקות ו- 16 וואט פחות! תראו איך.

קראו עוד

מעולם לא היה קל יותר לפרק ולהרכיב אופני נג”ש לנסיעה בלי לפרק כידון לגורמים. גם בזה ה-ספיד קונספט הם האופניים הכי מהירים. 

קראו עוד

סגור

העגלה שלי

סגור
קטגוריות
guarantee (1)

ציוד רכיבה אפשר למצוא בהרבה חנויות, מהרבה מותגים.
אבל רק כשאתם קונים ציוד רכיבה של Bontrager,
תוכלו לנסות אותו חודש בשטח או בכביש,
ואם לא תתחברו – תוכלו להחליפו בחנות במוצר Bontrager אחר.
בלי שאלות ועם חיוך.

Bontrager logo

לסגירה ניתן ללחוץ על מקש Enter או ESC

דילוג לתוכן