מדרסי
  רכיבה בונטרגר 12

למה צריך מדרסים ייעודיים בנעלי רכיבה?!

תפקידן של נעלי רכיבה (של כל מותג באשר הוא) הוא לספק לרוכב פלטפורמה קשיחה ויעילות דיווש – כזו שתעביר כל וואט שתלחץ מהרגל 1:1 אל הדוושה. כל זה צריך לקרות בעזרת תמיכה מעולה בכל מרכיבי התנועה של כף הרגל ולספק נוחות מרבית ללא כאבים, לחץ או אי נוחות.

מדרסי
  רכיבה בונטרגר 10

Standard insole

המדרסים הסטנדרטיים בנעלי הרכיבה מספקים תמיכה ממוצעת לקשת כף הרגל. העומס המופעל על כף הרגל בזמן הלחיצה כלפי מטה מרוכז בבוהן הפנימית ובעצם המטאטרסל הפנימית המובילה אל הבוהן – לחץ העלול ליצור אי נוחות עד תחושת כאב.

מדרסי
  רכיבה בונטרגר 9

מדרסי Bontrager inForm BioDynamic

מדרסי ה- Bontrager inForm BioDynamic מעוצבים כך שהם מספקים לכף הרגל תמיכה כוללת בעת הלחיצה של כף הרגל בנעל – מסיטים את הלחץ למרכז כריות כף הרגל ומגבירים את יעילות הדיווש במקביל לשידרוג הנוחות לאורך זמן.

מדרסי
  רכיבה בונטרגר 8

שילוב מדעי מנצח - Bontrager ו- Superfeet

מדרסי הרכיבה Bontrager inForm BioDynamic הם פרי שיתוף פעולה טכנולוגי של בונטרגר, ענק האביזרים של TREK, יחד עם Superfeet – מותג עולמי מוביל במחקר, פיתוח וייצור טכנולוגיות למדרסים לענפי ספורט שונים. 

שילוב הידע העצום של בונטרגר בתורת הרכיבה, האנטומיה של כף הרגל ודרישות הרוכבים/ות למהירות, יעילות דיווש ונוחות עד הרמות הגבוהות ביותר, יחד עם הניסיון האדיר של Superfeet ב-30 שנות ייצור מדרסים לספורטאים – מאפשר לייצר מדרסי רכיבה ייעודיים  מתקדמים, טכנולוגיים…וזולים, על מנת להפוך אתכם לרוכבים/ות טובים/ות יותר.

מדרסי
  רכיבה בונטרגר 15

הקשת התלת מימדית בכף הרגל - 3D Arch

המפתח הארגונומי לרכיבת אופניים במדרסי Bontrager inForm BioDynamic הוא קשת התמיכה התלת מימדית בכף הרגל. עיצוב ייחודי זה, המתקדם ביחס למוצרי קטגוריה אחרים בשוק תומך ב-3 קשתות חשובות באנטומיית כף הרגל. 2אלמטים מהותיים של תמיכה בנוסף לקשת כף הרגל הפנימית (כפי שמופיע בתמונה):
2. קשת כף הרגל הפנימית.
1. קשת כריות כף הרגל – מתחת לאצבעות מפנים כף הרגל – החוצה.
2. קשת כף הרגל החיצונית – מעצם בוהן 5 (החיצונית) למרכז עצם העקב.
תמיכה כוללת זו מייצבת את כף הרגל בנעל מעל הדוושה במנח אופטימלי לרכיבה, מייעלת את עוצמת דיווש ומשדרגת את הנוחות בפחות מאמץ.

איזה מדרס הכי מתאים עבורי?

מדרסי
  רכיבה בונטרגר 6

תפקיד המדרסים בנעלי רכיבה הוא ייעול התמיכה האנטומית הנכונה בכף הרגל בהתאם לגובה קשת כף הרגל של הרוכב/ת שבמקרי אי התאמה לנעל קריסתה כתוצאה מחוסר תמיכה היא בדרך כלל הגורם לכאבים ואי נוחות בכף הרגל ובברכיים.

בחירה במדרס רכיבה המותאם אישית לגובה כף הרגל מבטיח תמיכה מושלמת בכף הרגל ומונע כאבים העלולים להופיע במהלך הרכיבה. מחקרי ה Big Data של Bontrager בקרש אוכלוסיית הרוכבים/ות מסווגת את קשתות כף הרגל ל-3 פרופילי גבהים ומבנה כף רגל נפוצים:
1) קשת נמוכה – עד כדי כף רגל שטוחה.
2) קשת בינונית נייטרלית.
3) קשת גבוהה.

 

מדרס רמה 1 נועד לבעלי קשת כף רגל נמוכה מאוד טבעית עד כדי כף רגל שטוחה של ממש (פלאטפוס).

מדרס רמה 2 נועד לרוכבי אופניים בעלי קשת כף רגל בגובה ממוצע. זוהי נקודת זינוק שתשדרג מאוד את הנוחות והיכולת של הרוכבים/ות.

מדרס רמה 3 מתארת את הקשת הגבוהה ביותר – בעלי פוטנציאל הקריסה הגבוה ביותר.

תוצאות מוכחות

מדרסי רכיבה בונטרגר 1

מצא את מדרסי הרכיבה בחנות הקרובה אליך

מוזמנים למצוא את המדרס המתאים לכם בכל אחד מסניפי הרשת – בעזרת משטח המדידה הייעודי המציג לכם את גובה קשת כף הרגל שלכם ובנוסף את מידה הנעל המתאימה לכם ביותר.

מדרסי
  רכיבה בונטרגר 2

ביטחון ברכישה - ביטחון ברכיבה. רק ב Bontrager !

מדרסי הרכיבה הייעודיים Bontrager inForm BioDynamic הם מדרסי הרכיבה היחידים בעולם המאפשרים לך לרכוב איתם במשך 30 יום ממועד הקניה, ואם לא תרגישו את השיפור בנוחות ובמהירות תוכלו להחזירם לחנות ולקחת במקומם כל מוצר שווה ערך אחר של בונטרגר.

שירות ייחודי זה הינו חלק ממדיניות החזרת המוצר של המותג – והוא נכון לכל מוצר ואביזר אחר של היצרן, ללא תחרות בשרות באחריות.

סגירה

עגלת קניות שלי

סגירה
ניווט
קטגוריות
guarantee (1)

ציוד רכיבה אפשר למצוא בהרבה חנויות, מהרבה מותגים.
אבל רק כשאתם קונים ציוד רכיבה של Bontrager,
תוכלו לנסות אותו חודש בשטח או בכביש,
ואם לא תתחברו – תוכלו להחליפו בחנות במוצר Bontrager אחר.
בלי שאלות ועם חיוך.

Bontrager logo

לסגירה ניתן ללחוץ על מקש Enter או ESC

דילוג לתוכן