Fast Forward

Madone SLR דור 7 - ל- Aero יש קצה חדש, מהיר ונוח יותר.

אופני התחרות האולטימטיביים

אופני הכביש התחרותיים המהירים ביותר שלנו

20 שנה מאז הושק הדגם הראשון, 4 שנים מהשקת הדגם האחרון – דור  ה Aero השביעי של ה Madone מציג סטנדרט חדש של מהירות, נוחות ושליטה. ה- 2023 Madone SLR הוא ה-Madone דיסק המהיר והקל ביותר שלנו אי פעם, אופניים המרחיבים את הגבולות, מערערים על המוכר וקובעים סטנדרט חדש לגבול האפשרי עם טכנולוגית אווירודינמיקה חסרת תקדים, איכות נסיעה יוצאת דופן ועיצוב קל משקל. ב 2023, עם מבנה ה- IsoFlow משכך הויברציות שלא נראה מעולם, המעניקה לך כל יתרון במהירות ובהתנהגות.

Madone_DoubbleMarquee_04
Madone_Marquee_17
Madone_Marquee_14

סטנדרט המהירות החדש - TREK

עכשיו מהיר יותר ב-60 שניות בשעת רכיבה*

המטרה המוצהרת היתה להפוך את Madone לאופני הכביש המהירים ביותר בעולם. שנים של מחקר ופיתוח משולב הדמיות אינספור בתוכנת ה KMF איפשרו לעצב מחדש כל סנטימטר אווירודינמי בדור השביעי של Madone SLR החל מקורות השלדה, דרך הקוקפיט, תא הטייס ותנוחת הרוכב.
התוצאה לא אחרה להגיע. אפילו הקדימה…מהירה ב-19 וואט מהשלדה הקודמת.

*בהשוואה לדור הקודם במהירות של 45 קמ”ש.

Madone_Marquee_09b

לראשונה בעולם, ורק ב Madone - טכנולוגית השיכוך IsoFlow

ביצועים קיצוניים בנוחות ברוטאלית - יש דבר כזה❤

טכנולוגיית IsoFlow החדשה מחליפה ומשדרגת את מנגנון ה IsoSpeed מסדרת ה Madone הקודמת, מצטיינת בבידוד ויברציות ובכך מפחיתה מהתעייפות הגוף ומשמרת יותר אנרגיה וכוח להרבה יותר זמן.
בשורת התוצאה מתקבלת רכיבה חלקה ונעימה יותר על כל אספלט בכל מצב. עיצוב חלון הדלתון במבנה האירודינמי משפר עוד יותר את זרימת האוויר סביב השלדה והתוצאה – יציבות כיוונית, שליטה מעולה וגילוח  זמן יקר על המסלול.

אופני כביש עם אירודינמיקה של מטוס קרב

על מסלול המרוצים🏁, בדופק גבוה❤❤, פיצוצי וואטים🦵 ועצבים ממוקדים🎯 יש משמעות מטורפת לעיצוב ותיכנון סופר קפדני של כל אלמנט באופניים. ב Madone SLR החדשה כל רכיב עוצב ותוכנן ברמה המתקדמת ביותר בדרך ליצירת השלדה ותא הטייס האווירודינמיים ביותר  אי פעם, כולל דור חדש של צורות קורות בפרופיל Kammtail תעופתי, עיצוב מוט אוכף אווירונאוטי וטכנולוגיית IsoFlow החדשה המחליקה את תנועת האוויר סביב האופניים בדרך למהירות הגבוהה ביותר שניתן להגיע אליה באופני כביש.

ממוקמים ליותר כוח

תנוחת רכיבה אירודינמית יותר, ארגונומית יותר ונוחה יותר

כידון אינטגרלי משודרג בעל Reach קצר ואחיזה עליונה צרה יותר 3 ס”מ מהדרופים – יוצר תנוחת רכיבה נוחה, טבעית ויעילה לאורך זמן. האחיזה העליונה הצרה מפחיתה מאוד את הגרר הנוצר ע”י גוף הרוכב ומגבירה את המהירות תוך שדרוג היציבות והשליטה באופניים – במיוחד ברגעים בהם אתם מפוצצים על המסלול.    

שלדת ה Aero הקלה ביותר מאי פעם

עיצוב מגלח גרמים

הדור השביעי של אופני ה SLR Madone Trek לא דומה לשום אופני כביש Racing Aero אחרים. עם אריג קרבון OCLV 800 השלדה החדשה נוחה יותר, קשיחה יותר  וקלה יותר משלדת הדור הקודם ב – 300 גרם כבר בשלדה,

המחקר שמאחורי האופניים

אלכס בדינגהאוס – מהנדס בכיר בצוות התכנון של ה Madone SLR, מספר על תהליך הפיתוח:

Madone_Marquee_VideoStill_10_PLAY
נגן וידאו

שושלת מכובדת באילן יוחסין מושלם

מעודכנים Up To Date ע"י רוכבי/ות הכביש הטובים/ות בעולם

במעבדות. ובתוכנות. ובעולם האמיתי!
דגמי ה- Madone SLR פותחו ונבחנו בקפדנות יחד עם רוכבי ורוכבות המרוצים המקצוענים של קבוצת  Trek-Segafredo במטרה ליצור אופניים שעוצבו מחדש לחלוטין, מהירים יותר, קלים יותר ומתאימים לאירועים הגדולים ביותר בלוח השנה התחרותי המקצועני – כולל הטור דה פראנס והטור דה פראנס הראשון  לנשים אי פעם.

Madone_Marquee_10_PLAy
נגן וידאו

Madone SLR G 7

ה- Madone SLR דור 7  הם אופני הכביש Aero דיסק המהיר ביותר בארסנל TREK – אופני תחרות בשליפה  מהקופסה וטכנולוגיית IsoFlow הייחודים המחברת נוחות, זרימת אויר אירודינמית חלקה, משקל נמוך ומהירות גבוהה מאי פעם.

Checkerboard_SLR9
Checkerboard_SLR9_Gen6

Madone SLR G 6

אם אתם מחפשים אופני Aero המציבים את הנוחות בראש סדר העדיפויות, ה-Madone SLR G 6 הם האופניים בשבילכם – על בסיס שלדת קרבון OCLV  800 הקלה ביותר וטכנולוגית IsoSpeed מתכווננת לשיכוך ויברציות ורכיבה חלקה יותר.

Madone SL

הבחירה המעולה לאופני Aero תחרותיים בתקציב צנוע וביצועים של  Madone במחיר משתלם. ה-Madone SL משלבת תכונות רבות כמו Madone SLR G 6 , בנויה עם טכנולוגיית IsoSpeed ומסגרת OCLV Carbon מסדרה 500 הקלה והמוכחת.  

Checkerboard_SL7
סגור

העגלה שלי

סגור
קטגוריות
guarantee (1)

ציוד רכיבה אפשר למצוא בהרבה חנויות, מהרבה מותגים.
אבל רק כשאתם קונים ציוד רכיבה של Bontrager,
תוכלו לנסות אותו חודש בשטח או בכביש,
ואם לא תתחברו – תוכלו להחליפו בחנות במוצר Bontrager אחר.
בלי שאלות ועם חיוך.

Bontrager logo

לסגירה ניתן ללחוץ על מקש Enter או ESC

דילוג לתוכן