מדיניות אחריות על גלגלי קרבון Bontrager

חברת סי.טי.סי מודיעה על תחילת הפעלת תכנית "כיסוי כולל במקרה שבר בחישוק קרבון" בגלגלי BONTRAGER לשטח ולכביש למשך שנתיים ממועד הרכישה המקורי.

מיד אחרי השלדה, האלמנט המשמעותי המשפיע ביותר על האופניים שלך הוא הגלגלים. החלפה לגלגלי Bontrager קרבון באופני השטח או באופני הכביש שלך היא השדרוג הבטוח, הקל, האיכותי, האווירודינמי והמהיר ביותר ההופך את האופניים לקלים יותר, זריזים יותר ומגיבים מהר יותר ללא פשרות במשקל ובאיכות הרכיבה. ריבוי גלגלי הקרבון בשוק במיוחד מיצרנים עלומי שם מהמזרח, יוצר בעיות איכות ובטיחות הבאות לידי ביטוי בחוזק הגלגל ועמידותו בעומסים ובחום – תקלות היוצרות בקרב רוכבים חששות מפני רכישת גלגלי קרבון.

TREK – ענקית האופניים האמריקנית המובילה את נושא בטיחות הרוכבים ומפתחת טכנולוגיית הקרבון OCLV, מרימה שוב את רף הבטיחות והביטחון במוצריה עם תכנית “הכיסוי הכולל למשך שנתיים במקרה שבר בחישוק הקרבון” של BONTRAGER התקפה לכל גלגלי הקרבון של המותג האמריקני בשטח ובכביש. מדובר גם בשדרוג המשתלם ביותר המעניק ביטחון מוחלט להשקעה בגלגלי פרימיום איכותיים אלה בשטח ובכביש.

חברת CTC, בעלת רשת חנויות האופניים “TREK ישראל“, יבואנית אופני TREK ואביזרי Bontrager, שמחה להודיע על תחילת הפעלת תכנית “כיסוי כולל למשך שנתיים ממועד הרכישה במקרה שבר בחישוק קרבון” בגלגלי Bontrager בשטח ובכביש – גם בישראל.

לדברי אמיר פרזנטי, סמנכ”ל החברה: “מדובר בשרות ייחודי מסוגו בענף האופניים בישראל. שרות המחזק את הביטחון ברכישת גלגלי קרבון פרימיום ובשימוש ובהנאה מהם בראש שקט וללא דאגה במשך שנתיים על כל תקלה ונזק בחישוקי הקרבון.

שירות זה מהווה המשך טבעי למדיניות “ביטחון ברכישה-ביטחון ברכיבה” שלנו, הכוללת את האפשרות להחזיר את המוצר לחנות תוך 30 יום מהרכישה גם אם השתמשתם בו ולקבל זיכוי החלפה למוצרי המותג, וכמובן – ביטוח קסדות Bontrager שלנו במסגרתו אנו מתחייבים להחליף את הקסדה שלך במקרה פגיעה ברכיבה עד שנה ממועד הרכישה, ללא שאלות וללא הגבלת מספר ההחלפות”.

תכנית “כיסוי כולל למשך שנתיים במקרה שבר בחישוק קרבון” פשוטה ומשתלמת.

המטרה: חשוב לנו שתרגישו בטוחים על הגלגלים שלנו בדיוק כפי שאנחנו מרגישים בטוחים עליהם, לכן אנחנו מגבים את חישוקי גלגלי הקרבון שלנו בכיסוי כולל במקרה שבר בחישוקי ה-Bontrager קרבון במהלך השנתיים הראשונות מהרכישה, ומתחייבים לתקן או להחליף את חישוקי הקרבון בחדשים ללא עלות מלבד עלות משלוח מהספק במידה ותהיה כזו.

תכנית מהפכנית זו מתייחסת לגלגלי הקרבון הנמכרים כחלק מאופני שטח וכביש וגלגלי קרבון הנמכרים כמוצר מדף, כשדרוג מפרט או בבניית אופניים אישית (קאסטום).


טיפול זה יתבצע בשני אופנים בהתאם לגלגל ולהיקף הנזק שנגרם לו:

1) תיקון הגלגל (כולל חישורים, מדבקות, ניפלים וחלקים נוספים במידת הצורך) וחיזוק בניית המקור על הנאבות המקוריות.
2) החלפת הגלגל בגלגל חדש קומפלט.

הארכת תכנית “הכיסוי הכולל במקרה שבר בחישוק הקרבון” בתום שנתיים ממועד הרכישה:
על מנת להבטיח את שביעות רצונכם והנאתכם כרוכשים המקוריים של גלגלי Bontrager קרבון שלכם מעבר לאחריות במהלך השנתיים הראשונות לרכישה, תקבלו מאיתנו גם תנאים מיוחדים בטיפול ותיקון המוצר בעת הצורך.

יישום תכנית “כיסוי כולל במקרה שבר בחישוקי קרבון” לגלגלי Bontrager קרבון והארכתה מעבר לשנתיים יבוצעו ע”י מכונאי מורשה בחנות “TREK ישראל“.
מחירי החלקים והעבודה עשויים להשתנות ללא הודעה מוקדמת בהתאם למדיניות החברה.

במקרה טיפול מעבר לתקופת האחריות – מחיר התיקון והחלקים אינו כולל את הוצאות המשלוח ממחסני חברת TREK ליבואן המקומי החלות על הלקוח.
 

לקבלת פרטים נוספים אנא פנו לסניף “TREK ישראל” או לסוכן המורשה הקרוב אליכם

לסיום
בכל מקרה, האמור לעיל אינו מחליף את האמור בכתב האחריות המקורי אלא נועד להוות תמצית ותרגום חופשי בלבד.
בכל מקרה של סתירה בין הכתוב דלעיל ובין כתב האחריות המקורי של היצרנים הנ”ל, ייקבע ע”פ האמור כתב האחריות של היצרנים דלעיל.

ט.ל.ח

mtb_wheels
הכירו את גלגלי הקרבון שלנו בשטח
road_wheels
הכירו את גלגלי הקרבון שלנו בכביש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

סגירה עגלת קניות שלי

סגירה
ניווט
קטגוריות
guarantee (1)

ציוד רכיבה אפשר למצוא בהרבה חנויות, מהרבה מותגים.
אבל רק כשאתם קונים ציוד רכיבה של Bontrager,
תוכלו לנסות אותו חודש בשטח או בכביש,
ואם לא תתחברו – תוכלו להחליפו בחנות במוצר Bontrager אחר.
בלי שאלות ועם חיוך.

Bontrager logo

לסגירה ניתן ללחוץ על מקש Enter או ESC

דילוג לתוכן