חברת CTC החלה בשיווק קפסולות קפה SEGAFREDO

חדש בישראל: מכונות אספרסו וקפסולות של מותג הקפה האיטלקי Segafredo Zanetti

חברת CTC, יבואנית מותג האופניים האמריקאי Trek בישראל, קיבלה החל מחודש מרץ השנה, את הזיכיון הבלעדי לייבוא, שיווק והפצה של מכונות אספרסו וקפסולות של המותג האיטלקי Segafredo Zanetti Coffee System.

אמיר פרזנטי, סמנכ"ל CTC, מוסר כי החלטת החברה להכנס לתחום הקפה נבעה ראשית מאהבתו לקפה אספרסו איטלקי איכותי ובשל הקשר הישיר והבלתי נפרד בין רוכבי אופניים וקפה. "שיתוף הפעולה בין יצרן האופניים האמריקאי Trek ויצרן הקפה האיטלקי Segafredo Zanetti, בא לידי ביטוי באחת מקבוצות האופניים המצליחות ביותר בסבב המקצועני, Trek-Segafredo. הקשר הקרוב בין CTC, חברת Trek ובין הקבוצה, הביא לשידוך מרגש וייחודי שלא נראה כמותו עדיין בעולם" הוסיף פרזנטי.
"שוק קפסולות הקפה הינו תחום מאתגר עבורנו, אך לפי שעה אינו נותן מענה מספיק לאוהבי קפה איטלקי איכותי ולכן היה חשוב לנו, להביא את הטעם האמיתי מיצרן איטלקי מוביל בעל מסורת רבת שנים, לעולם המוכר והידוע של שוק הקפסולות" הוסיף פרזנטי.

קפסולות הקפה של סגפרדו עטופות בנייר פילטר איכותי בשני צדדיה וארוזות כל אחת בנפרד, דבר המבטיח שמירת טריות מקסימלית של פולי הקפה והארומה עד לרגע הכנת הקפה. כמו כן, הקפסולות עשויות פלסטיק ללא BPA והקפה אינו בא במגע עם אלומיניום בשום שלב של טחינת הקפה, אחסנתו בקפסולה או חליטתו במים.

מכונות האספרסו של חברת Segafredo Zanetti Coffee System עובדות באופן דומה למכונות אספרסו מקצועיות העושות שימוש בפולים. יחידת החליטה של המכונות מעבירה את המים דרך הקפסולה, ובאופן זה, המים עוברים דרך הקפה ללא התערבות של גורמים נוספים. קפסולות סגפרדו אינן מתאימות למכונות נספרסו ותואמיה.
מכונות האספרסו של המותג ישווקו בשלב ראשון ברשת חנויות האופניים "Trek ישראל" וכן באמצעות חנות מקוונת. בהמשך יופצו גם באמצעות נקודות מכירה וחנויות נוספות. קפסולות הקפה ימכרו אונליין באמצעות החנות המקוונת.

מחיר המכונות ינוע מ-749 ש"ח ועד 1749 ש"ח למכונות ביתיות. בהמשך תוצענה גם מכונות מקצועיות המותאמות להכנת מספר רב של כוסות אספרסו בו זמנית, המתאימות לשימוש בבתי עסק.

להזמנת מכונת קפה הקליקו!

מחירי הקפסולות ינוע מ- 2.2 ש"ח לקפסולה ועד 2.4 ש"ח לטעמי מקור וללא קפאין.

להזמנת קפסולות קפה הקליקו!

אודות Massimo Zanetti

חברת המשקאות Massimo Zanetti, הינה מובילה עולמית בייצור, עיבוד ושיווק של קפה קלוי ומוצרים נוספים המופצים ב-110 מדינות. הקבוצה מנהלת את הפעילויות השונות,  החל משלב גידול הקפה במטעים ועד קלייה ואירוז  ומפעילה 18 מתקנים ברחבי אירופה, אסיה ואמריקה, ובאמצעות רשת עולמית של כ 400 – בתי קפה ב 50 – מדינות. בנוסף, Massimo Zanetti Beverage Group משלימה את מגוון המוצרים שלה באמצעות מכירת מכונות קפה ומוצרים משלימים, כגון תה, קקאו, שוקולד ותבלינים איכותיים.

אודות CTC

חברת CTC הוקמה בשנת 1980 ע"י אריה פרזנטי ומשווקת את המותג Trek החל מ-1994. רשת חנויות "Trek ישראל" נוסדה בשנת 2003 במטרה להעניק לרוכבי האופנים בישראל חווית קניה ורכיבה. מאז ועד מהווה הרשת בית חם לאלפי לקוחות וקבוצות אופניים וטריאתלון תוך מתן מענה מקצועי ושירות מעולה. כיום, לחברה 6 סניפים בבעלותה וניהולה הבלעדי והיא מייבאת ומשווקת מותגי אופניים מובילים כגון Tern, Evoke, Electra ועוד.

 

TREK – בחירת הקהל כמותג האופניים של השנה בפעם השישית ברציפות!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

ניווט
Close

עגלת קניות

קטגוריות

ציוד רכיבה אפשר למצוא בהרבה חנויות, מהרבה מותגים.
אבל רק כשאתם קונים ציוד רכיבה של Bontrager,
תוכלו לנסות אותו חודש בשטח או בכביש,
ואם לא תתחברו – תוכלו להחליפו בחנות במוצר Bontrager אחר.
בלי שאלות ועם חיוך.