טלפון: 1-599-500-689
טלפון: 1-599-500-689

אופניים: כל הקטגוריות

אופניים הם האהבה שלך? הגעת למקום הנכון. בקטלוג האופניים של חברת CTC מחכים לך מגוון אדיר של דגמי אופניים – מאופני הרים וכביש ועד אופניים לילדים ואופני עיר. CTC היא המשווקת הבלעדית של אופני TREK בישראל מאז 1994, וכאן מרוכז המבחר הגדול ביותר של הדגמים מבית יצרנית האופניים האמריקנית, לצד דגמים של מותגים כמו Evoke, Tern ועוד. לא מצאת את האופניים שחיפשת? אפשר לכתוב לנו או להתקשר: 1-599-500-689

אופני הרים

המקום: קליפורניה, הזמן: סוף שנות ה-70 של המאה שעברה, האירוע: הולדת ענף אופני ההרים. לא מעט מים זרמו בנהר מאז והאופניים עברו לא מעט שינויים ושכלולים. בקטגוריית אופני הרים מחכים לכם הדגמים הכי חדשים לצד ארכיון מלא מציאות.

לקטגוריית אופני הרים >>>


אופני כביש

אלומיניום, קרבון, טריאתלון או נשים, ב- CTC תמצאו מבחר דגמים חדשים של אופני כביש שעונים על הצרכים של רוכבים מתחילים ומתקדמים כאחד. מחפשים מבצעים? יש גם קטגוריית ארכיון בה תמצאו אופני כביש משנים קודמות.

לקטגוריית אופני כביש >>>


אופני עיר

יותר ויותר ישראלים משאירים את האוטו בחניה ועוברים להתנהל בעיר על שני גלגלים. רוצים לשדרג את האופניים שלכם? בקטגוריית אופני העיר תמצאו מגוון דגמים חדשים לצד מציאות משנתונים קודמים.

לקטגוריית אופני עיר >>>


אופני נשים

CTC גאה להציע לקהל הרוכבות הישראלי את המבחר הגדול ביותר של אופניים לנשים – לשטח, לכביש ולעיר, לרוכבות מתקדמות ומתחילות. בנוסף, בארכיון מחכים לכן מגוון דגמים משנים קודמות – שווה להעיף מבט.

לקטגוריית אופני נשים >>>


אופניים לילדים

אופני ילדים

מהאופניים הראשונים של הבייבי שלכם ועד דגמים לרוכבים צעירים בגילאי 8-12, קטגוריית אופני הילדים שלנו מלאה בדגמים מקסימים ואיכותיים לבנים ולבנות.

לקטגוריית אופני ילדים >>>


אופני פעלולים

אופני פעלולים

אופני פעלולים: גם אתם נדבקתם בחיידק? אתם מוזמנים להתרשם מדגמים שונים של אופני פעלולים מהירים, עצבניים ועמידים במיוחד.

לקטגוריית אופני פעלולים >>>


PROJECT 1- בהתאמה אישית

ממשק ה-PROJECT 1 של TREK מאפשר לכם לעצב את אופני החלומות שלכם. אתם בוחרים הכל: מהמידה ועד הגלגלים – אנחנו נזמין את האופניים, ו-TREK יבנו את הדגם המיוחד שלכם בעבודת יד.

לקטגוריית PROJECT 1- בהתאמה אישית >>>

Mobile version: Enabled
109.199.120.75