טלפון: 1-599-500-689
טלפון: 1-599-500-689

אודות

סי.טי.סי, חברה לסחר אופניים בע"מ, היא אחת מ-3 חברות האופניים הגדולות בישראל.
החברה הוקמה בשנת 1980 ע"י אריה פרזנטי, לאחר עשר שנות עבודה במפעל משפחתי ליצור אופניים. בתחילת פעילותה שיווקה החברה באופן בלעדי את מוצרי המפעל ועסקה ביבוא חלקים ואביזרים.
מיום הקמת החברה הושם דגש על יבוא ושיווק של מוצרים איכותיים בלבד ומתן שירות ללא פשרות לקהל לקוחות החברה, אשר גדל מידי שנה.
כיום סי.טי.סי הינה מהחברות המובילות בענף האופניים בישראל, וידועה בשירות הלקוחות שלה.

חברת סי.טי.סי, המייבאת את כל סוגי האופניים לרבות אופני הרים ושטח, אופני כביש, אופני עיר, אופני ילדים ואופניים מתקפלים, הינה הראשונה ליבא דגמים חדשים ומוצרים חדשניים, ומכירת דגמי שנת דגם חדשה נעשים במקביל לשווקים בעולם. החל משנת 1994 מייבאת ומשווקת סי.טי.סי את מוצרי הקונצרן האמריקאי TREK, חברת האופניים הגדולה בעולם, הכוללים אופניים, אביזרים וחלקים שונים.
החברה מיבאת את מירב הדגמים המוצעים ע"י קונצרן TREK ויכולה לתת מענה לכל פלחי השוק ולכל הגילאים.

סי.טי.סי משווקת את מוצריה בכל רחבי הארץ באמצעות רשת החנויות שבבעלותה, "TREK ישראל", ובאמצעות סוכנים מורשים. אנו דוגלים בניהול מלאי תמידי רחב ומגוון, ובמחסני החברה נמצא מלאי אופניים, אביזרים וחלקי חילוף קבוע, המאפשר אספקה מהירה לרוב דרישות השוק.

מלבד מוצרי הקונצרן TREK הכוללים את המותגים: TREK,  MIRRACO ו-BONTRAGER (ובעבר גם GARY FISHER, LEMOND ו-KLEIN), מייבאת החברה ציוד היקפי מחברות מובילות כגון: TERN, EVOKE, FSA, LEZYNE, FIZIK, SELLE ROYAL, XPEDO, EXPOSURE LIGHTS, STAR BLUE BIKE, NILOX, ועוד.סי.טי.סי היא בית חם המספק את כל צרכי רוכבי האופניים, ילדים כמבוגרים, חובבנים ומקצוענים.
סי.טי.סי היא המובילה בענף האופניים בכל הקשור במעורבות בענף האופניים. החברה היתה מהראשונות לתמוך, וותומכת עד היום, בפעילות ובאירועים באופני הרים, באופני כביש ובטריאתלונים, ואף היתה נותנת החסות הרשמית של איגוד האופניים בישראל. בנוסף, סי.טי.סי היא התומכת העיקרית בענף האופניים בישראל בספורטאים מצטיינים, ושמה דגש על ספורטאים צעירים ומוכשרים אשר צפוי להם עתיד הן בתחום אופני ההרים והן בתחום אופני הכביש והטריאתלון. מבין הרוכבים אשר נתמכים ונתמכו בעבר ניתן למצוא את דרור פקץ', דורון אמיץ, חנוך רדליך, אביעד יזרעאל, אורי זילברמן, דן ורן אלתרמן, גלעד רותם, והקבוצות: CCC, ZONE3, NITRO, X-TEAM, אס"א רופין ועוד. בשנת 2003 הקימה סי.טי.סי את מועדון אופנים City Cycling Club, אשר שם לעצמו מטרה לפתח את הדור הבא של רוכבי האופנים המצטיינים של ישראל. את הקבוצה מאמנים אילן אידלסון וגל צחור, מבכירי מאמני האופנים בישראל.
רוכבי אופניים מתחילים? קיראו את המדריך לקניית אופניים, מאת גל צחור.
מחסני ומשרדי החברה ממוקמים במושב רשפון, ברחוב דרך הפרדס.
שעות פתיחה:
א-ה: 8:00-17:00
לידיעתכם, אין מכירה ליחידים במחסן.
טלפון: 1-599-500-689 או מהסלולרי: TREK* או *אופניים
פקס: 09-9509783
דואר אלקטרוני: sales@ctc.co.il
Mobile version: Enabled
109.199.120.75