טלפון: 1-599-500-689
טלפון: 1-599-500-689

חדש בישראל: קולקציית מחשבי ושעוני ה-GPS החדשים של LEZYNE!

קולקציית LEZYNE GPS Y10 הושקה בישראל, ומציעה יותר פונקציות בפחות מחיר, ועכשיו גם שעון!

Lezyne_GPS_LOGO WHITE

לאחר שהושקה בשנה שעברה הקולקציה הראשונה (Y9) של מחשבי ה-GPS, משיקה חברת LEZYNE את קולקציית Y10 של מחשבי דרך לאופניים מבוססי GPS.  בנוסף, משיקה לראשונה החברה גם שעונים לפעילות OUTDOOR כגון רכיבה, ריצה והליכה.
המחשבים והשעונים החדשים כוללים את כל הנתונים שנכללו בדגמים מקולקציית Y9 (קישוריות ANT+ ו/או BLUETOOTH SMART לזיווג עם חיישנים כגון מד דופק, מהירות, סיבובי רגליים, הספק וטלפון נייד), בתוספת מספר שדרוגים משמעותיים:

* יכולות ניווט– למחשבים ולשעונים החדשים יכולת ניווט בשיטת "פניה אחר פניה". לאחר שנקבע המסלול באתר LEZYNE GPS ROOT או באפליקציית LEZYNE GPS ALLY, המחשב מתריע לרוכב על כיוון הנסיעה והפניה הבאה. בנוסף, מוצג מיקום הרוכב על "מפת קו", לקבלת יכולת התמצאות בהתקדמות הפעילות.

* התממשקות מלאה ל-STRAVA LIVE SEGMENTS– אם אתם חובבי STRAVA, המחשבים החדשים יזהו כניסה למקטעים וימדדו לכם באופן אוטומטי זמנים. קבעתם שיא חדש? המחשב יבשר לכם על הכתרתכם כ-KOM!

* מעקב ב-LEZYNE LIVE TRACK– המחשבים החדשים כוללים יכולת מעקב אחרי המשתמש, באמצעות שליחת המיקום בדוא"ל לנמען שנבחר ע"י המשתמש.

 

הקולקצייה החדשה תוצע בישראל תוך התמקדות ב-3 דגמים עיקריים:

MACRO GPS– במחיר של 540 ש"ח בלבד, מחשב זה כולל קישוריות BLUETOOTH SMART, יכולות ניווט ועוד.

SUPER GPS– במחיר של 790 ש"ח בלבד, מחשב הדגל של החברה זה כולל קישוריות ANT+ ו- BLUETOOTH SMART, יכולות ניווט, מד גובה, ACCELEROMETER ועוד

MICRO GPS WATCH– במחיר של 750 ש"ח בלבד, שעון פעילות זה, המתאים לרכיבה, ריצה והליכה, כולל קישוריות ANT+ ו- BLUETOOTH SMART, יכולות ניווט, מד גובה ועוד

הקליקו כאן לטבלה השוואתית בין כל מחשבי ה-GPS של LEZYNE!

כן השיקה החברה רצועת דופק עם קישוריות BLUETOOTH SMART, חיישן משולב למהירות ומד סל"ד.

להשיג ברשת חנויות "TREK ישראל" ובחנויות המובחרות!

קראו מבחני דרכים ישראלים למחשבים והשעונים החדשים:

מבחן במגזין הריצה RUNPANEL לשעון MICRO GPS WATCH

 

 

השאר תגובה

Mobile version: Enabled
109.199.120.75